siparis
spacer
kampanya
ÜRÜNLERİmİZ
popüler ürünler
kampanya ürünü
hASSAS TERAZİ 0,0001 GR HASSASİYYET 
Kenar Tezgâhlar

Tezgah yüzeyleri; Trespa,corian, stoneware,epoxy resin,seramik,paslanmaz çelik veya compact
Dolap gövdeleri ve rafları ; Alt dolaplar asma sistemi veya tekerlekli sistem ile tezgaha aplike edilmektedir. Bu dolaplar 18mm. MDF lam malzemeden üretilebileceği gibi 0.90 DKP veya galvanizli saçtan da üretilebilmektedir.
Dolap kapakları ; 18mm. MDF üzeri anti-asit ithal HPL özelliğinde laminat kullanılaktadır. Kapak yan bitimleri post-forming veya kullanıcının isteği doğrultusunda dört tarafı 3 mm. PVC masif ile kaplanmaktadır. Veya 0.90 DKP veya galvanizli saç üzeri epoxy boyalı olarakta üretilebilmektedir.
Çekmecelerde ; İthal ray
Kulplar ve Menteşeler ; İthal

 
 

Orta Tezgâhlar

Tezgah yüzeyleri; Trespa,corian,stoneware,epoxy resin,seramik,paslanmaz çelik veya compact
Dolap gövdeleri ve rafları; Alt dolaplar asma sistemi veya tekerlekli sistem ile tezgaha aplike edilmektedir. Bu dolaplar 18mm. MDF lam, malzemeden üretilebileceği gibi 0.90 DKP veya galvanizli saçtan da üretilebilmektedir. Dolaplarda kullanılan raf tablaları dolap gövdelerinde kullanılan malzemelerden üretilmektedir.
Dolap kapakları ; 18mm. MDF üzeri anti-asit ithal HPL özelliğinde laminat kullanılaktadır. Kapak yan bitimleri post-forming veya kullanıcının isteği doğrultusunda dört tarafı 3 mm. PVC masif ile kaplanmaktadır. Veya 0.90 DKP veya galvanizli saç üzeri epoxy boyalı olarakta üretilebilmektedir.
Çekmecelerde ; ithal ray
Kulplar ve Menteşeler ; İthal
  
ÇEKEROCAKLAR

Gövde kısmı ve paneller; 1mm ve 1,5 mm kalınlığında anti asit epoxsi reçineli rinkle fırın boya ile boyalı galvaniz. Gövde Boyası; korozyon önleyici boya üzerine ANTİ ASİT ELEKTRO STATİK TOZ BOYA İLE BOYALIDIR. Sistemde ALLICENT MARKA fan veya polipropilen fan motorları kullanılmaktadır.
İç kısmında; adet gün ışığı lamba, 2 adet topraklı priz, 1 adet soğuk su musluğu ve fittingi, 1 adet gaz musluğu ve fittingi bulunmaktadır. Çalışma zeminlerinde ; KALEKİM ANTİ ASİT SERAMİK , CORIAN , STONEWARE , EPOXY RESIN , TRESPA kullanılmaktadır. Çalışma tezgahı üzerinde 20*20 ölçülerinde paslanmaz çelikten imal edilmiş evyesi olacaktır. Ön panellerde ; Fan motoru devir ayar düğmesi, gaz,su ve elektrik sistemlerinin bulunduğu kontrol panosu ve giyotin tip güvenlikli cam sistemi olacaktır. Çeker ocak altında hareketli üç kapaklı içerisinde 1 adet rafı bulunan mobil dolap olacaktır, dolap gövdeleri 18 mm MDF lamdan veya Galvanizli saçtan imal edilecektir dolap kapaklarında seçilen renkte HPL laminat veya epoxy boya kullanılacaktır.

 
 
 
STERİL KABİNLER

Üst filtre ve fan haznesi, çalışma alanı ve ön kontrol panelinden oluşmaktadır.

Gövde kısmı ve paneller; 1mm ve 1,5 mm kalınlığında anti asit epoxsi reçineli rinkle fırın boya ile boyalı galvaniz.
Üst haznede; 1 adet 1450 d/d kanal tipi 1200 m3 lük fan sistemi vardır. Fanın emiş ağzı 200 mm dir. Bu kısımda 1 adet havadaki partikülleri %99,99 oranında tutabilen HEPA filtre vardır. Filtre gerektiğinde değiştirilebilir. ( 2000 saat ömürlü )
Çalışma alanında; 1 adet gün ışığı lamba, 1 adet UV lamba vardır. Çalışma alanının zemini 304 kalite paslanmaz çeliktir.
Ön panelde; 1 adet 220 V topraklı priz, fana kumanda eden ve ayrıca hız ayarını yapabilen 1 adet dimer, filtrenin ömrünü ölçen ve gösteren zaman sayacı, gün ışığı ve UV lambalara kumanda eden 1 er adet anahtar vardır.
İç kısmında; 1 adet gaz fitingi vardır.
Ön kısmında; özel ağırlık sistemli, 6 mm kalınlığında emniyetli giyotin cam vardır. Arka kısımda; cam ağılığı kadar ağırlık takılan ağılık kanalları mevcuttur. Bu sayede cam istenilen yerde kendiliğinden durabilir.